תקשורת ווידיאו לחדרי ועידה בכל סדר גודל (מידע חדש וטיפים)

פתרונות תקשורת ווידיאו: פתרונות חדשים "כחול לבן" לחדרי ועידה בכל סדר גודל

פתרונות תקשורת ווידיאו

בעבר נתפסו חדרי ועידה כגימיק יוקרתי המיועד למנהלים בכירים. 

 

חברת Kramer הירושלמית מספקת פתרון "קצה לקצה" חדש להפעלת חדרי ועידות בקלות בכל סדר גדול של עסק.

 

מה  החידוש ולמי זה מתאים?

 

שיחות ועידה עסקיות הפכו לכלי עבודה חשוב בעסקים ובארגונים מכל סדר גודל, גם לצרכי "עבודה קבוצתית" וגם לצרכי ניהול מו"מ מול שרשרת הערך של העסק ולמתן תמיכה וסיוע ללקוחות ושותפים. מכאן, שעסקים מחפשים כיום פתרונות חדשים לשיחות ועידה, שניתן להפעיל אותם בקלות וניתן לשתף בשיחת הווידיאו כל אחד, מכל מכשיר קצה לרבות מעל לסמארטפון ולטאבלט.

חברת Kramer Electronics הירושלמית, שמתכננת, מפתחת, מייצרת ומפיצה יותר מאלף מוצרים שונים בעולם הווידיאו, המולטימדיה והתקשורת העסקית, חשפה בתחילת 2016 פתרון חדש בשם [email protected], שהוא פתרון "קצה לקצה" במחיר משתלם לחדרי ועידה לעסקים בכל סדר גודל.

פתרון [email protected] יכול להיות מופעל בכל סדר גדול של משרד, החל משולחן בודד במשרד ועד חדר ועידות ענק, במערכת הניתנת להרחבה בקלות ולהתאמה לצרכים המשתנים של העסק.

חברת Kramer - פתרונות תקשורת ווידיאו

היתרון של הפתרון הוא, שכל הרכיבים (כולל התוכנות) מגיעים מספק אחד ותחת חוזה שירות אחד. ניתן להתחבר למערכת מכל סמארטפון, לפטופ או טאבלט, וניתן לחבר מכשירי קצה מעל לכל רשת סלולרית או אלחוטית – WiFi. המערכת מקבלת את כל סוגי מכשירי הקצה הקיימים בידי המשתתפים לרבות BYOD.

ניתן לעבוד על מסמכים מכל סוג ביחד (בגישה הקרויה VIA Kramer ל"עבודה קבוצתית"), וניתן להפוך כל מסמך לכזה שניתן לעבוד עליו במשותף על המסך בגישת Whiteboard & Touch Screen (על כל מסך, כולל מסכי ענק HD ועד רמת Ultra-HD 4K).

ניתן לבצע צ'ט עם כל משתף וניתן להכניס לשיחות משתפים מכל מקום, גם כאלה שיש להם מערכות וידיאו-חוזי של חברות מתחרות. ניתן לסנכרן לוחות זמנים לפגישות ועידת וידיאו בין המשתתפים ולסנכרן לוחות זמנים לשימוש בחדר הישיבות.

מערכת השליטה על השיחות נמצאת בענן וניתן לשלוט בה מעל לכל טאבלט או סמארטפון. בנוסף, ניתן לשלוט על כל שאר המרכיבים האלקטרוניים האחרים הקיימים בחדר (אם חוברו לענן, למערכת הקרויה בשם K-Touch) ובכלל זה: התאורה, המזגן, הרמקולים, מסכי טלוויזיה, מקרנים וכל מכשיר AV (אודיו-ויזואל) אחר. במערכת K-Touch ניתן להפוך כל אפליקציה לווירטואלית ולנשלטת בענן תחת מעטפת שליטה אחודה.  

 

תקשורת ווידיאו לחדרי ועידה  – שורה תחתונה:

 

רכישת פתרונות מתקדמים והמופעלים בענן מסוג של שיחות ועידה, כמו כל רכישה בעסק, צריכה להיעשות רק לאחר בחינת צרכי המשתמשים בעסק ובחינת חלופות.

מומלץ לבצע תהליך מושכל של בחירת פתרונות מתקדמים לשירותי ערך מוסף לעסקים מסוג שיחות ועידה וחדרי ועידה ולבחון בדקדקנות את כל "האותיות הקטנות". בנוסף, יש לשקול את רמת האמינות של הספק והאם אפשר לקבל ממנו אחריות ושירות ברמה נאותה (SLA), בלי להיות כבולים אליו לעולמים ב"חתונה קתולית". אנו עומדים לרשותכם לייעוץ ולסיוע בתהליך ההחלטה הזה.

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

לקבלת הצעת מחיר עבור פתרונות תקשורת ווידיאו – השאירו פרטים כאן

Kramer Electronics Case Study 

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים